O MNIE

Backstagestudio

Nazywam się Piotr Walerowicz i tak naprawdę mógłbym być prawie każdym: sprzedawcą, prawnikiem, pracownikiem korporacji, operatorem koparki, telemarketerem, a nawet mężem swojej żony.  Ale wybrałem fotografię.  A w zasadzie fotografikę.

Zanim powstało Backstage Studio pracowałem w mediach, zajmując się grafiką komputerową, fotografią reportażową i miejską (fotografując życie w Stalowej Woli i Warszawie).

Dziś wykorzystuję zdobyte doświadczenie na swoich zdjęciach. Utrwalam reportażowe chwile i sytuacje, których Wy – zaabsorbowani wydarzeniem  – nie dostrzeglibyście, a chcielibyście zachować w pamięci.

Jestem typem fotografa, którego nie widać. Nie gram pierwszych skrzypiec, nie staram się pouczać fotografowanych osób i nie piszę za nich scenariusza.

Jestem reportażystą. Nie budzę dzieci błyskiem flesza czy nie rozpraszam młodej pary składającej przysięgę chwilowym oślepieniem. Zdjęcia wykonuję głównie bez użycia lampy (poza warunkami ekstremalnymi), by idealnie oddać chwilę, wraz z całym otoczeniem.

Podczas robienia zdjęć ważne jest dla mnie nie tylko zadowolenie klientów i sprostanie ich gustom, lecz także tworzenie dzieł artystycznych, zdjęć autorskich.  Jednocześnie nie pomijam oficjalnych szczegółów, o które zazwyczaj pytają dziadkowie

Większość wydarzeń w naszym życiu jest chwilą, sekundą nie do powtórzenia. Jeśli szukasz więc osoby, który ma udokumentować najważniejsze chwile w twoim życiu: ślub, wesele, błogosławieństwo rodziców, chrzciny, studniówkę i emocje, jakie towarzyszą nie tylko zamawiającym, lecz także Waszym gościom, to zdecydowanie możecie mi zaufać.

Piotr Walerowicz

telefon: 696 976 796

email: piotr@walerowicz.pl